• Nākamie soļi

Sākotnēji šī vietne bija iecerēta tikai kā mājvieta vismaz dažu ievērojamu dzīvnieku aizstāvības teorētiķu rakstiem. Lai cilvēkiem, kam rodas interese (“nu, kas tad tās dzīvnieku tiesības īsti ir?”) un kas ir gatavi iedziļināties, ir iespēja to darīt. Arī lai mazinātu priekšstatu, ka vārdu salikums “dzīvnieku tiesības” ir tikai neprasmīga valodas lietojuma rezultātā radies pārpratums bez vērā ņemama pamata.

Taču uz sabiedrības fona to cilvēku skaits, kas ir gatavi šādus rakstus lasīt, ir visai niecīgs. Manuprāt, Rīgena, Singera, Frensiones un citu autori teksti piedāvā pārdomu vērtus argumentus, ko pieņemt par dzīvnieku tiesību jautājumos uzticamu materiālu. Tomēr cilvēki pārāk bieži nobīstas no teksta garuma vai svešvārdiem u.t.t. Ir jāraksta īsāk un vienkāršāk. Tā ir nepieciešama nodeva, ja gribu, lai cilvēki aizdomājas.

Šeit laiku pa laikam tiks ievietota informācija un pārdomas par aktualitātēm Latvijā un pasaulē, bet nesolu to darīt regulāri. Un, protams, ceru, ka ar laiku atradīsies vairāk domubiedru. Vismaz ņemot vērā, kādā tempā pēdējos gadu desmitos pasaulē pieaudzis diskusiju, rakstu un grāmatu skaits un apjoms par dzīvnieku morālā statusa jautājumu, kaut kādām atbalsīm būtu jārodas arī pie mums.

Publicējis Sandris

Cenšos vairot labestību pret dzīvniekiem. Par manu darbu un iespēju atbalstīt: http://patreon.com/Sndris

One thought on “• Nākamie soļi

Pievieno komentāru

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s